Tantrická masáž

Tantrická masáž je o pozorné výměně energií mezi dávajícím a přijímajícím. Je o úplné otevřenosti, o jemném a intimním sdílení naší přirozenosti. Většinou probíhá při úplné nahotě nás obou. Můžeme při ní zapomenout na vnější svět, na své role v něm. Je to okamžik, kdy můžeme odložit všechny své masky, úplně se uvolnit a prožít si stav čistého bytí. Můžeme být prostě takoví, jací jsme, bez zábran, studu a obav z nepřijetí. Je to smyslná masáž celého těla, velmi vnímavá, něžná i divoká, plná jemných i vášnivých doteků. Probouzí v těle sexuální energii, tu zvedá ze spodních center nahoru a rozvádí ji do celého těla.

Při tantrické masáži se sexuální energie a rozkoš propojují se srdcem. Jde o sdílení naší přirozenosti, vnitřní i vnější čistoty, o odhalení a odevzdání se, o dávání a přijímání. Součástí tantrické masáže je i masáž intimních míst, lingamu (penisu) a prostaty. Vše se děje něžným a hravým způsobem, ale může jít i o intenzivnější sexuální stimul. Stále však jde o bezpečné vnímání celého těla a zprostředkování hlubších pocitů Příjemnosti.

U tantrické masáže necháváme vše volně plynout, ejakulace není cílem. Přesto ničemu nebráníme, vše je přirozené a přijímané.

Tantrická masáž je o čístém prožitku našeho Bytí, bez vnímání prostoru a času. Může pomoci léčit a uvolňovat bolesti a smutky, může pomoci i s posílením tvých záměrů a cílů. Celkově je to velmi příjemný, smyslný zážitek a ty se při něm můžeš dostat do hlubokého relaxu mysli a propojení se svou duší, srdcem i tělem.